اموزش تصویری نصب ویندوز 8

لطفا قبل از انجام دادن مراحل نصب ویندوز 8 از حداقل سیستم مورد نیاز برای پشتیبانی از ویندوز 8 متمعا شوید که سیستم شما توان نصب ان را دارد.

اموزش تصویری نصب ویندوز 8         اموزش نصب ویندوز 8

-دیسک ویندوز را در کامپیوتر وارد کنید بعد از قرار دادن دیسک در رایانه پنجره ای مانند تصویر زیر به شما نمایش داده می شود که در آن می توانید تنظیمات زبان های مورد استفاده را انجام دهید.

اموزش تصویری نصب ویندوز

-در مرحله بعدی از شما پرسیده می شود که قصد نصب ویندوز را در سیستم دارید یا دوست دارید که دیسک ویندوز ۸ سیستم شما را تعمیر کند که برای نصب نسخه جدید بر روی سیستم روی دکمه Install کلیک کنید.طبق تصویر زیر

اموزش نصب ویندوز 8

-در مرحله بعدی سریال و یا همان Product Key سیستم عامل ویندوز را باید وارد کنید تا دکمه Next برای رفتن به مرحله بعدی روشن شود.مراحل را طبق تصاویر انجام دهید.

نصب ویندوز 8

-در این مرحله قوانین استفاده از این سیستم عامل نمایش داده می شود که گزینه I accept this license term را تیک بزنید یعنی آن را قبول می کنیم بر روی دکمه Next کلیک کنید همانند شکل زیر ادامه دهید.

نصب ویندوز

-در این قسمت باید انتخاب کنید که ویندوز نصب شده در سیستم به ویندوز ۸ ارتقا داده شود یا به به صورت پایه از اول این نسخه از ویندوز بر روی سیستم نصب شود.گزینه اول فایل ها و تنظیمات شما بعد از نصب ویندوز از بین نمی روند و می توانید از آن ها استفاده کنید گزینه دوم تعیین می کند که تنها می خواهیم ویندوز در یکی از پارتیشن ها نصب شود.

اموزش ویندوز 8

-در این مرحله لیست پارتیشن ها نمایش داده می شود و برای آن ها مقدار فضای کلی و فضای خالی نمایش داده می شود که می توانید مناسب ترین درایو را برای نصب ویندوز انتخاب کنید همچنین یکبار پارتیشنی که می خواهید ویندوز را روی ان نصب کنید فرمت کنید تا برای نصب ویندوز آماده شود.

نصب ویندوز 8 ساده

-ویندوز 8 در این مرحله باید طبق شکل زیر شروع به نصب فایل های لازم برای اجرای ویندوز کند چند بار سیستم راه اندازهی مجدد میشود

اموزش ساده نصب ویندوز

-بعد از نصب ویندوز سیستم Restart می شود از این به بعد باید مراحل را طبق تصاویر زیر انجام دهید

اموزش ساده نصب ویندوز 8

اموزش مقدماتی و ساده نصب ویندوز 8

اموزش مقدماتی و ساده نصب ویندوز

اموزش مقدماتی نصب ویندوز 8

اموزش مقدماتی نصب ویندوز

اموزش مقدماتی تصویری نصب ویندوز

اموزش مقدماتی تصویری نصب ویندوز 8

x
در صورتی که اثری از شما در سایت قرار گرفته و راضی به انتشار رایگان ان در سایت نمی باشید لطفا به تلگرام ما پیام دهید تا در اولین فرصت از سایت حذف شود نام کاربری تلگرام usofts1