اموزش کامل ثبت نام و کار با اینستگرام

فروش ارزان پیج های محبوب اینستگرام
در این تایپیک به اموزش ثبت نام و روش استفاده از امکانات شبکه اجتماعی معروف اشتراک گذاری تصاویر یعنی اینستگرام میپردازیم.

قبل از هر چیزی باید بدانید که برای ثبت نام در اینستگرام باید از طریق یک گوشی یا تبلت اندرویدی و یا آیفون، آیپادتاچ و یا آیپد اقدام به ثبت نام کنید چون در صفحه وب سایت اینستگرام امکان ثبت نام وجود ندارد و فقط میتوانید وارد سایت شوید.

اموزش کامل ثبت نام و کار با اینستگرام         اموزش کامل ثبت نام در اینستگرام

ثبت نام:
-جدید ترین ورژن اینستگرام را برای اندروید از گوگل پلی و برای iOS از اپ استور دانلود کنید

-برنامه را باز کنید و با کلیک روی گزینه Sign up به راحتی اطلاعات را وارد کنید در مرحله بعد یک عکس برای پروفایل قرار دهید و در قسمت های مورد نظر یک توضیح در مورد خودتان و در قسمت بعدی ادرس وب سایت خود وارد کنید البته در صورتی که وب سایت ندارید این گزینه را وارد نکنید نیز مشکلی نیست.

اموزش اشتراک گذاری تصاویر در اینستگرام:

-در نوار پایین صفحه دکمه وسط مربوط به عکاسی برای اشتراک‌گذاری است با لمس آن دوربین اینستاگرام اجرا می شود و میتوانید عکس بگیرید و یا با فشار دادن دکمه شبیه تصویر در پایین و سمت چپ دوربین از گالری عکس گوشی یک عکس انتخاب کنید.

-بعد از اینکه عکس مورد نظرتان را گرفتید وارد افکت‌ها می‌شوید در پایین صفحه افکت مورد نظرتان را انتخاب کنید و از دکمه‌های بالای صفحه برای افزودن ویژگی های دیگر استفاده کنید.

-در قسمت بعد می‌توانید توضیحی برای تصویرتان بنویسید و از هش‌تگ‌ها استفاده کنید. با گذاشتن علامت # قبل از یک کلمه (مثلاً #ایران) آن کلمه لینک می‌شود و اگر کاربری در اینستاگرام هش‌تگ ایران را جستجو کند ان تصویر را می بیند.

پیدا کردن دوست در اینستگرام:

-برای پیدا کردن دوستانی که نام کاربری آن‌ها را در اینستاگرام ندارید از پایین صفحه اولین دکمه سمت راست را لمس کرده و دکمه سه نقطه را در بالای صفحه که تنظیمات می باشد را فشار دهید. حالا وارد گزینه Find friends شوید و از آن‌جا میتوانید دوستانتان را با استفاده از لیست مخاطبین یا فیس‌بوک پیدا کنید

x
در صورتی که اثری از شما در سایت قرار گرفته و راضی به انتشار رایگان ان در سایت نمی باشید لطفا به تلگرام ما پیام دهید تا در اولین فرصت از سایت حذف شود نام کاربری تلگرام usofts1