دانلود کتاب معجزه های قران

دانلود کتاب معجزه های قران از جمله کتاب های مذهبی در جهت معرفی کتاب مقدس قران می باشد که به معرفی معجزه هایی که توسط کتاب اسمانی مسلمانان اورده شده است میپردازد.این کتاب دارای فرمت پی دی اف می باشد که با لینک مستقیم از طریق لینک زیر قابل دانلود است.

قسمتی از کتاب:
نکته مهمی که وجود دارد آن است که اگر حضرت محمد )ص( یا فردی دیگر قرآن را نوشته بود، همانطوری که در زمان صدر اسلام بسیاری این تهمت را به پیامبر می زدند، هرگز نمی توانست مطالب علمی فراوانی ذر موضوعات مختلف از جمله: کیهان شناسی، آفرینش هستی و موجودات مختلف، پزشکی و … داشته باشد که قرن ها بعد از آن کشف و اثبات شود. اگر پیامبر خوذش این کتاب را نوشته بود چگونه می توانست در آیات اولیه سوره الروم پیش بینی کندکه در طی ٣ تا ٩ سال آینده سپاه روم بر ایران غلبه خواهد کرد. تنها کافی بود این پیشگویی ذرست از آب ذر نیاید و آن وقت همین مطلب برای اثبات ادعای کذب این پیامبر و برچیده شدن ذین و مذهب وی کافی بود.
دانلود کتاب معجزه های قران
معجزات ذکر شده در قرآن )اعم از علمی و غیره( به منظور این است که به بسیاری از انسان های امروزی که معجزات پیامبران را تنها در کتاب ها و فیلم ها دیده اند نشان دهد که همین الان نیز معجزه پیامبر خاتم )ص( قابل مشاهده است و هر زمانی که مایل باشیم می توانیم این معجزات را مشاهده کنیم.
در پایان از همه خوانندگان عزیز طلب ذعای خیر برای هدایت ذر صراط مسقیم و عاقبت بخیری برای همه افراد بشر را دارم. انشاالله خداوند رحمتی بر دل های ما نازل کند و دل های ما را به پیروی از این کتاب هدایت گر، منور و نورانی کند. از دوستان خودم نیز خواستارم تا در صورتی که این مطالب برای آنها جالب و مغید بود آن را به دوستان خود نیز معرفی کنند.

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

x
در صورتی که اثری از شما در سایت قرار گرفته و راضی به انتشار رایگان ان در سایت نمی باشید لطفا به تلگرام ما پیام دهید تا در اولین فرصت از سایت حذف شود نام کاربری تلگرام usofts1