close
light box
دانلود کتاب معجزه های قران
دریافت
close
دانلود کتاب معجزه های قران

معجزه های قران
رایگان

دانلود با بارکددانلود با لینک مستقیم
qr-دانلود کتاب معجزه های قران

معجزه های قران


رایگان
phonelink_erase گزارش خرابی لینک
close
اطلاعات را وارد کنید.
person
email
phonelink_erase
mode_edit
ارسال
update گزارش نسخه جدید
close
اطلاعات را وارد کنید.
person
email
update
mode_edit
ارسال
حجم :۱.۱ مگابایت

۱

دانلود

star
۰

person۰

دانلود کتاب معجزه های قران از جمله کتاب های مذهبی در جهت معرفی کتاب مقدس قران می باشد که به معرفی معجزه هایی که توسط کتاب اسمانی مسلمانان اورده شده است میپردازد.این کتاب دارای فرمت پی دی اف می باشد که با لینک مستقیم از طریق لینک زیر قابل دانلود است.

قسمتی از کتاب:
نکته مهمی که وجود دارد آن است که اگر حضرت محمد )ص( یا فردی دیگر قرآن را نوشته بود، همانطوری که در زمان صدر اسلام بسیاری این تهمت را به پیامبر می زدند، هرگز نمی توانست مطالب علمی فراوانی ذر موضوعات مختلف از جمله: کیهان شناسی، آفرینش هستی و موجودات مختلف، پزشکی و … داشته باشد که قرن ها بعد از آن کشف و اثبات شود. اگر پیامبر خوذش این کتاب را نوشته بود چگونه می توانست در آیات اولیه سوره الروم پیش بینی کندکه در طی ٣ تا ٩ سال آینده سپاه روم بر ایران غلبه خواهد کرد. تنها کافی بود این پیشگویی ذرست از آب ذر نیاید و آن وقت همین مطلب برای اثبات ادعای کذب این پیامبر و برچیده شدن ذین و مذهب وی کافی بود.
دانلود کتاب معجزه های قران
معجزات ذکر شده در قرآن )اعم از علمی و غیره( به منظور این است که به بسیاری از انسان های امروزی که معجزات پیامبران را تنها در کتاب ها و فیلم ها دیده اند نشان دهد که همین الان نیز معجزه پیامبر خاتم )ص( قابل مشاهده است و هر زمانی که مایل باشیم می توانیم این معجزات را مشاهده کنیم.
در پایان از همه خوانندگان عزیز طلب ذعای خیر برای هدایت ذر صراط مسقیم و عاقبت بخیری برای همه افراد بشر را دارم. انشاالله خداوند رحمتی بر دل های ما نازل کند و دل های ما را به پیروی از این کتاب هدایت گر، منور و نورانی کند. از دوستان خودم نیز خواستارم تا در صورتی که این مطالب برای آنها جالب و مغید بود آن را به دوستان خود نیز معرفی کنند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

share
keyboard_arrow_up