مشکل توییتر

توییتر از شبکه های میکروبلاگ و بسیار محبوب در بین ایرانیان است همین امر نیز باعث وجود مشکلاتی در بین کاربران ایرانی نظیر مسدود شدن اکانت ها به دلیل فالوهای زیاد و یا دلایل دیگر شده است.

مشکلاتی که در توییتر به وجود میایند میتواند شامل بسته شدن و مسدودیت اکانت توییتر شما توسط پشتیبانی به دلیل فالو کردن های زیاد و یا موارد دیگر باشد که بسیار شایع است و کاربران ایرانی را در سریع ترین زمان ممکن بن میکنند همچنین مشکل دیگر موجود در توییتر میتوان به حذف نام ایران از بین کشور های ثبت نام کننده در توییتر اشاره کرد که عملا راه ثبت نام کاربران ایرانی را میگیرد ولی برای این مشکل نیز راه حل ساده ای وجود دارد

مشکلات مربوط به شبکه اجتماعی توییتر را به شماره 09331305257 پیام بفرستید یا در صورت تمایل در قسمت کامنت ها مطرح بفرمایید تا مورد بررسی قرار گیرد.

در صورتی که با ثبت نام در توییتر به علت نبود نام ایران در بین کشور های انتخابی مشکل داشتید مطرح بفرمایید راه حل لازم به شما اموزش داده خواهد شد.

 1. زهرا :
  جولای 12, 2015

  ارتباط با افراد معروف

 2. زهرا :
  جولای 12, 2015

  نسل جدید ارتباطات

 3. زهرا :
  جولای 12, 2015

  ارتباط با دوستان

 4. زهرا :
  جولای 12, 2015

  توییتر پرطرفدار ترین نسل ارتباطات

 5. ناشناس :
  اکتبر 2, 2015

  دوست عزیز توییتر من لاک شده و من اصلا نمیتونم وارد اکانتم بشم چی کار باید بکنم

x
در صورتی که اثری از شما در سایت قرار گرفته و راضی به انتشار رایگان ان در سایت نمی باشید لطفا به تلگرام ما پیام دهید تا در اولین فرصت از سایت حذف شود نام کاربری تلگرام usofts1