دانلود بانک شماره موبایل کل کشور


در صورتی که نیاز به تبلیغ و ارسال اس ام اس و یا ارسال پیام به مسنجر های پیام رسان برای تبلیغ کسب و کار و یا محصول خود را دارید امروز بسته شماره موبایل های کل کشور که 12 میلیون کاربر فعال در تلگرام می باشد را برای دانلود قرار داده ایم.
این بسته شماره موبایل های کشور شامل تمام شماره موبایل های فعال موجود در تلگرام می باشد که به صورت تفکیک شده یعنی شامل استان و شهر به صورت جدا قرار گرفته اند و میتوانید بعد از دانلود بنا به نیاز خود از استان و شهر و یا حتی منطقه ای که میخواهید تبلیغ کنید شماره ها را انتخاب نمایید.
همچنین فعال ترین بسته بانک شماره های کشور در تلگرام نیز همین بسته می باشد زیرا کاربران غیر فعال از بین ان ها توسط نرم افزار های تفکیک ساز حذف شده اند.

توجه داشته باشید این بسته شامل شماره های ایرانسل کل کشور می باشد که در تلگرام فعال می باشند و تعداد ان 12 میلیون شماره ایرانسل کل کشور در تلگرام است

میتوانید در نت جستجو کنید و مشاهده کنید که در بقیه وب سایت ها 10 هزار شماره موبایل برای فروش تقریبا قیمتی برابر با 200 یا 300 هزار تومان دارد اما در یوسافت میتوانید 12 میلیون شماره فعال و گلچین شده را تنها با قیمت بی نظیر 20 هزار تومان خریداری نمایید.
این قیمت به علت افزایش سود دهی سایت در ابتدای ماه گرفته شده است و تا یک ماه بعد قیمت چندین برابر خواهد شد.
در صورتی که نمیخواهید انلاین پرداخت کنید میتوانید برای هماهنگی در مورد نحوه پرداخت و دریافت بسته به شماره 09331305257 پیام ارسال نمایید.
در صورت خرید انلاین بعد از خرید روی گزینه لینک محصول کلیک کنید تا دانلود بسته شروع شود

لینک دانلود بنا به درخواست فیلترینگ برداشته شد

x
در صورتی که اثری از شما در سایت قرار گرفته و راضی به انتشار رایگان ان در سایت نمی باشید لطفا به تلگرام ما پیام دهید تا در اولین فرصت از سایت حذف شود نام کاربری تلگرام usofts1
یوسافت